https://www.high-endrolex.com/33
https://www.high-endrolex.com/33
Distribuce a výroba veterinárních léčiv | Přípravky CATALYSIS | Komvet s.r.o.
https://www.high-endrolex.com/33

Komvet s.r.o. - Distribuce a výroba léčiv, zdravotní kosmetiky a doplňků stravy.

zelená linka
800 158 345
úvod    |    mapa stránek    |    tisková verze
 
 

ASBRIP PETS


obrazek157
pomocny

ASBRIP PETS JE SPECIÁLNĚ INDIKOVÁN JAKO PODPŮRNÁ LÉČBA INFEKČNÍ LARYNGOTRACHEITIDY (PSINCOVÉHO KAŠLE), ZÁNĚTU HRTANU, HLASIVEK A DALŠÍCH ONEMOCNĚNÍ HORNÍCH CEST DÝCHACÍCH, ZKLIDŇUJE A ZVLÁČŇUJE SLIZNICE

Velmi účinný přípravek, který usnadňuje vykašlávání a čistí a zklidňuje dýchací cesty

Náhlé změny teploty a velká koncentrace psů mouhou vyvolat infekční laryngotracheitidu (psincový kašel) a urychlit šíření nemoci.

Posiluje imunitní systém

Obsažení antioxidanty molekulárně aktivované kyseliny ascorbové a kyseliny jablečné v ASBRIP pets posilují imunitní systém a redukují oxidační stres při respiratorních onemocněních. 

Zvyšuje účinnost obvyklé léčby

ASBRIP pets obsahuje rovněž eukalyptus a extrakt z listu máty kadeřavé, které čistí a zklidňují dýchací cesty. ASBRIP pets je vysoce efektivní zvláště v kombinaci s běžnou terapií respiratorních chorob.

Složení: extrakt z listu máty kadeřavé, eukalyptus, kyselina fumarová, kyselina askorbová, kyselina jablečná, játrová příchuť, natrium benzoát, kalium sorbát, čištěná voda.

Dávkování: Psi a kočky: 1 ml 5 kg živé hmotnosti každých 12 hodin.

Ostatní malá zvířata: 1 ml každých 12 hodin

Balení: 150 ml

DIAMEL PETS


obrazek159
pomocny

EFEKTIVNÍ PODPORA A KONTROLA REGULACE HLADINY GLUKÓZY V KRVI JAKO PŘEDCHÁZENÍ DIABETU

DIAMEL pets obsahuje aminokyseliny, vitamíny a spotové prvky v unikátní kombinaci s cílem normalizovat hladinu glukózy, cholesterolu a urátů v krvi. Extrakt z borůvek obsahuje barviva a třísloviny, které zlepšují mikrocirkulaci v buňkách. Navíc obsahuje antioxidanty, které chrání buňky před poškozením. Tři složky - kyselina listová, vitamín B12 a vitamín B6 brání vzniku homocysteinu, redukují jeho koncentraci v krvi a tím snižují riziko kardiovaskulárních a degenerativních chorob jako např. diabetické retinopatie. Diabetes melitus typu II zapříčiňuje vznik cévních poruch spojených se zvýšenou hladinou homocysteinu,což je rizikový faktor pro následné další cévní komplikace např. diabetickou retinopatii, postižení ledvin (nefropatie), ataky nervů pohybového ústrojí (neuropatie).

Stimuluje metabolismus pankreatu

Tato stimulace je podpořena přírodními složkami - extrakty ze zeleného čaje a borůvek, které podporují biosyntézu inzulínu.

Příznivě ovlivňuje tlak krve

Zpomaluje rozvoj cévních komplikací při diabetu

Výsledky použití této speciální diety s antioxidanty proti oxidativnímu stresu provázejícímu diabetes, byly podpořeny klinickými studiemi. Tyto studie potvrzují, že DIAMEL pets, preparát přírodního složení, je efektivní pro regulaci biosyntézy inzulínu a snížení inzulínové rezistence, má výrazný efekt i na regulaci tlaku krve.

Napomáhá snížení hladiny glukózy, cholesterolu, kyseliny močové a triglyceridů obvykle během osmi týdnů, zlepšuje inzulínovou rezistenci

Složení: extrakt z borůvek, maltodextrin, kyselina askorbová, vitamín B6, kyselina listová, vitamín B12, síran zinečnatý, kalcium pantothenát, arginin, glycin, kyselina fumarová, L-carnitin, ornithin, L-cystein, játrová příchuť, kalium sorbát, natrinum benzoát, čištěná voda.

Dávkování: Psi a kočky: 1 ml na 5 kg živé hmotnosti každých 12 hodin

Ostatní malá zvířata: 1 ml každých 12 hodin

Balení: 150 ml

FOLREX PETS


obrazek160
pomocny

CHRÁNÍ A REGENERUJE KLOUBY A KLOUBNÍ CHRUPAVKU

VELMI ÚČINNÝ PROTIZÁNĚTLIVÝ EFEKT

Kyselina listová obsažená ve FOLREX pets působí velmi dobře svým protizánětlivým a analgetickým efektem, ale bez vedlejších nepříjemných účinků jaké mají např. nesteroidní antiflogistika.

Aplikace může být prováděna dlouhodobě a v jakémkoliv věku zvířete
 
Účinnou látkou FOLREXu pets je také aktivovaný a hydrolyzovaný chitin (s obsahem glukosaminu), který pomáhá regenerovat kloubní chrupavku poškozenou kloubní artrózou.
 
Vysoká efektivnost bez vedlejších účinků
 
FOLREX pets je doporučován jako dietní doplňkové krmivo při potížích spojených s dysplasií, kloubním zánětem a artrózou.
 
Neobsahuje steroidní látky
 
Zlepšuje kvalitu života zvířete a jeho návrat k pohyblivosti. Zmírňuje bolestivost a proces zánětu, regeneruje kloubní chrupavku.
 
Je doporučován v případech zvýšené bolestivosti a příznaků zánětu spojených s ortopedickými chirurgickými zákroky
 
Složení: chitin hydrolyzát, maltodextrin, arginin, kyselina listová, L-cystein, játrová příchuť, kalium sorbát, natrium benzoát, čištěná voda.

Doporučené dávkování:
Psi a kočky: 1 ml na 5 kg živé hmotnosti každých 12 hodin
Ostatní malá zvířata: 1 ml každých 12 hodin
 
Balení: 150 ml

KALSIS PETS


obrazek161
pomocny

VYVINUTÝ SPECIÁLNĚ PRO PODPORU HOJENÍ FRAKTUR A METABOLICKÝCH CHOROB SPOJENÝCH

S ONEMOCNĚNÍM KOSTÍ

 
Obnovuje poškozenou kostní tkáň. Osteopénie a osteoporóza jsou degenerativní choroby, které vznikají působením volných radikálů, blokujících pevnost vazby kalcia v kostech. Jedinou cestou, jak zabránit ztrátě kostní hmoty, je v relativně krátkém čase aplikovat specifické antioxidanty, které mohou eliminovat tyto volné radikály a také zlepšují využitelnost minerálních látek a vitamínů v krmivu pro obnovu kostní hmoty.
 
Upevňuje vazbu kalcia v kostech
 
KALSIS pets obsahuje komplex aktivovaných antioxidantů, které jsou zvláště účinné ve velmi malé koncentraci. Zmíněná efektivnost byla doložena v mnoha publikacích a prokázána ve studiích s potvrzením provedení densitometrie kostí. Regenerace kostní hmoty začíná po 15-ti až 20-ti dnech od počátku aplikace. Proces je obvykle provázen snížením bolestivosti a zlepšením pohyblivosti zvířete.
 
Podporuje zdravou kostru a snižuje ztrátu kostní tkáně
 
KALSIS pets je nejlepší přípravek pro zvýšení obnovy kostní hmoty při frakturách a různých formách osteopatií např. osteoporóze, osteopénii, osteoartritidě apod.
 
Složení: 
chlorid vápenatý, chlorid hořečnatý, vitamín C, arginin, játrová příchuť, kyselina sorbová, kyselina benzoová, čištěná voda
 
Doporučené dávkování:
Psi a kočky: 1 ml na 5 kg živé hmotnosti každých 12 hodin
Ostatní malá zvířata: 1 ml každých 12 hodin
 
Balení: 150 ml

OCOXIN PETS


obrazek162
pomocny
OCOXIN PETS MINIMALIZUJE NEŽÁDOUCÍ VEDLEJŠÍ EFEKT PŘI ONKOLOGICKÉ TERAPII A CHIRURGICKÝCH ZÁKROCÍCH, BRÁNÍ VZNIKU RECIDIVY A ZLEPŠUJE KVALITU ŽIVOTA

Doplňující protinádorová terapie 
 
3-epigallocatechingallate ze zeleného čaje obsažený v OCOXIN pets má významnou antimutagenní a protinádorovou aktivitu u několika typů nádorů. Tento efekt je zmiňován v řadě publikací vedoucích výzkumných nádorových center v USA.
 
Snižuje obvyklé vedlejší účinky při protinádorové terapii 
 
Polyphenoly ze zeleného čaje jsou silné antioxidanty, zpomalují růst a šíření nádorových buněk. Obsažený 
3-epigallocatechingallate zastavuje angiogenzi nádorových buněk, což je klíčový proces v růstu nádorů a vzniku metastáz. Rovněž zpomaluje a zastavuje buněčnou apoptózu, což je dispozice ke vzniku nádorových buněk.
  
Prodloužení doby přežití zvířete
 
Další komponenty přípravku mají silný antioxidační efekt (glukosamin, skořicový extrakt, extrakt z lékořice), částečně protizánětlivý efekt a rovněž brání vzniku protinádorových buněk a příznivě ovlivňují regeneraci a metabolismus původní tkáně.
 
Absolutně bez vedlejších účinků
 
Forma přípravku je založena na čistě přírodních složkách. 
OCOXIN pets nevykazuje žádné vedlejší účinky nebo intoleranci.
 
Zastavuje úbytek váhy
 
Složení:
glukosamin, extrakt ze zeleného čaje, skořicovníková kůra, kyselina jablečná, kyselina askorbová, síran zinečnatý, arginin, vitamín B6, kyselina listová, vitamín B12, extrakt z lékořice, síran manganatý, glycin,
cystein, pantothenát vápenatý, játrová příchuť, kalium sorbát, natrium benzoát, čištěná voda.

Dávkování:
Psi a kočky: 1 ml na 5 kg živé hmotnosti každých 12 hodin
Ostatní malá zvířata: 1 ml každých 12 hodin
 
Balení: 150 ml

RENALOF PETS


obrazek163
pomocny

RENALOF PETS ODSTRAŇUJE LEDVINOVÉ KAMENY Z MOČOVÉHO ÚSTROJÍ A JE VELICE EFEKTIVNÍ PŘI OPAKOVANÝCH ZÁNĚTECH MOČOVÉHO MĚCHÝŘE

Efektivní a rychlý účinek

RENALOF pets je specifický přípravek vyvinutý pro rychlé odstraňování ledvinových kamenů a kalcium oxalát krystalů (struvitů) z močového ústrojí.
 
Přírodní produkt bez vedlejších účinků
 
RENALOF pets je účinný již během krátké doby (několik týdnů) jako výsledek působení aktivovaného extraktu z kořene pýru plazivého, nemá žádné vedlejší účinky. RENALOF pets významně tlumí bolestivost v lumbální oblasti.
 
RENALOF pets se používá jako profylaktikum a preventivní zábrana recidivy
 
RENALOF pets zvláčňuje a zvlhčuje močové cesty, brání tvorbě močových kamenů a případně napomáhá jejich rychlé eliminaci a snižuje bolestivost.
 
Složení: 
extrakt kořene z pýru plazivého,  maltodextrin,  játrová příchuť, kalium sorbát, kalium benzoát, čištěná voda 
 
Dávkování:
Psi a kočky: 1 ml na 5 kg živé hmotnosti každých 12 hodin
Ostatní malá zvířata: 1 ml každých 12 hodin
 
Balení: 150 ml

VIUDIS PETS


obrazek164
pomocny

VIUSID PETS JE DIETNÍ DOPLŇKOVÉ KRMIVO S IMUNOSTIMULAČNÍM, HEPATOPROTEKTIVNÍM A ANTIVIROVÝM EFEKTEM

VIUSID pets je nutraceutikum s obsahem antioxidantů, vitamínů, stopových prvků a extraktu z kořene lékořice (kyselina glycyrrhizinová), který má protivirový efekt. Je speciálně vyvinut pro posílení imunitního systému. VIUSID pets se používá v případech poruch a deficitů imunitního systému, degenerativních a infekčních onemocněních jater, k doplnění terapie při virózách, u oslabených zvířat v rekonvalescenci. 

Silný hepatoprotektivní efekt
 
Je známým faktem, že příjem antioxidantů v potravě je základem pro zajištění správné funkce imunitního systému. VIUSID pets zajišťuje široký a správný přísun těchto esenciálních nutrientů.
 
Zvýšení antivirového efektu přírodní cestou
 
Molekulární aktivace složek obsažených ve VIUSIDu pets zvyšuje jejich biologickou aktivitu a zlepšuje jejich antioxidační a protivirové působení, což je předpokladem pro zlepšení narušené imunitní odpovědi u zvířat. 
 
Speciálně pro březí samice a vývoj plodu
 
VIUSID pets je doporučován jako doplněk klasické protivirové léčby, při parazitárních a chronických chorobách spojených s vyhublostí, posiluje imunitní systém nenarozených mláďat a současně březí matky. Má silný hepatoprotektivní účinek, povzbuzuje k vyššímu příjmu potravy a zlepšuje vstřebávání v zažívacím traktu. 
 
Vzhledem ke svému složení, které je založeno  na přírodních látkách, nemá VIUSID pets žádné vedlejší účinky
 
Složení: 
glucosamine, extrakt z lékořice, maltodextrin, arginin, glycin, kyselina askorbová, vitamín B6, kyselina listová, kalcium pantothenát, vitamín B12, kyselina jablečná, síran zinečnatý, játrová příchuť, kalium sorbát, natrium benzoát, čištěná voda
 
Dávkování:
Psi a kočky: 1 ml na 5 kg živé hmotnosti každých 12 hodin
Ostatní malá zvířata: 1 ml každých 12 hodin
 
Balení:  150 ml

VIUSID AQUA PETS


obrazek165
pomocny

VIUSID AQUA PETS POSILUJE PŘIROZENOU OCHRANU PROTI VIROVÝM A PARAZITÁRNÍM ONEMOCNĚNÍM

Podpůrná terapie při virových a parazitárních onemocněních akvarijních ryb

VIUSID aqua je dietní doplněk, který se používá jako preventivní aplikace při onemocněních jako je White Spot Syndrome virus (WSSV), syndrom časné mortality (EMS), Vibriosis, atd. postihující akvarijní ryby v larválním stádiu, potěru až do dospělosti.
 
Přirozeně zvyšuje imunitu
 
Unikátní molekulární aktivace složek VIUSID aqua zvyšuje biologickou aktivitu obsažených antioxidantů a posiluje antivirový efekt v přirozené obraně akvarijních ryb a korýšů.
 
Chrání hepatopankreas
 
Aktivovaná kyselina glycyrrhizinová (extrakt z kořene lékořice) napomáhá chránit hepatopankreas v synergii s antioxidanty obsaženými v přípravku VIUSID aqua.
 
Zvláště je doporučován v období stresu, při změně krmiva nebo prostředí
 
VIUSID aqua přispívá k celkovému zlepšení imunitního systému a zlepšuje reprodukci u všech druhů akvarijních ryb.
 
Složení: 
Přípravek bsahuje: glucosamine, maltodextrinum
Aminokyseliny: L-arginin, glycin
Vitamíny: kyselina askorbová (vit. C), pyridoxin hydrochloride (vit B6), kalcium pantothenát, kyselina listová, cyanocobalamin (vit. B12)
Stopové prvky: síran zinečnatý
Příchuť: extrakt z lékořice
Antioxidant: kyselina jablečná
Pomocné látky: natrium benzoát, kalium sorbát, čištěná voda
 
Dávkování:
Akvarijní ryby: 0,5 ml do potravy každý den

Balení: 150 ml
Komvet s.r.o. s.r.o.
 Sadová 576
 675 21 Okříšky

Telefon: 568 870 263, 568 870 409,

Telefon: 800 158 345, Mobil: 602 748 00 

e-mail: komvet@komvet.cz

 Pracovní doba:  Po - Čt  6.30 - 17.00
   Pá        6.30 - 14.00

edited by n.e.s.p.i.

https://www.high-endrolex.com/33
https://www.high-endrolex.com/33