https://www.high-endrolex.com/33
https://www.high-endrolex.com/33
Distribuce a výroba veterinárních léčiv | Přípravky pro zdraví | Komvet s.r.o.
https://www.high-endrolex.com/33

Komvet s.r.o. - Distribuce a výroba léčiv, zdravotní kosmetiky a doplňků stravy.

zelená linka
800 158 345
úvod    |    mapa stránek    |    tisková verze
 
 

Přípravky pro zdraví


Nabízíme přípravky od výrobce Cheminova international S.A.

 

SKIN-CAP   EPIGEN
Spray Krém Šampon Sprchový gel Kapsle   LABIAL INTIMO

 

MOLEKULÁRNÍ AKTIVACE - medicína nového tisíciletí


Je nová a unikátní metoda, která významně a bezkonkurenčně zlepšuje efektivitu antioxidantů, vitaminů, stopových prvků, extraktů z bylin v lidském těle. 

Španělští vědci v laboratořích v Madridu se výzkumem antioxidantů a volných radikálů zabývají od r. 1980. U každé látky sledují více než 20 parametrů fyzikálních a biologických vlastností. Určí tak její specifičnost pro likvidaci určitých volných radikálů v organismu jako příčiny daného zdravotního problému. 

Celá dlouhá léta jsou shromažďovány poznatky o vlastnostech volných radikálů v pokusech na laboratorních zvířatech, ale i v cílených klinických studiích na lidech. Jsou zaznamenávány účinky specifických látek - antioxidantů ve vztahu k volným radikálům. Molekula této látky je citlivě aktivována a její účinek je zesílen 20 krát až 100 krát. Výsledek je přímo fantastický. Takto aktivovaná molekula "vychytává" volné radikály daleko účinněji než běžné antioxidanty, takže zdravotní problém neobvykle rychle odeznívá. Metoda je velmi šetrná, přípravky na molekulárně aktivované bázi jsou vysoce účinné a bez jakýchkoliv vedlejších negativních účinků. Je třeba zdůraznit, že chemické složení není aktivací nijak změněno, ale že bioaktivita těchto specifických látek několikanásobně vzrůstá. 

Účinnost molekulární aktivace je ověřena již desítkami klinických studií na celém světě s vynikajícími výsledky. U nás se nejdříve začalo s dovozem dvou vynikajících dermatokosmetických přípravků Skin-cap a Epigen a nyní je již dovážena řada nejnovějších a dle účinnosti bezkonkurenčních molekulárně aktivovaných doplňků pro výživu: Diamel, Viusid, Asbrip a Kalsis.

Komvet s.r.o. s.r.o.
 Sadová 576
 675 21 Okříšky

Telefon: 568 870 263, 568 870 409,

Telefon: 800 158 345, Mobil: 602 748 00 

e-mail: komvet@komvet.cz

 Pracovní doba:  Po - Čt  6.30 - 17.00
   Pá        6.30 - 14.00

edited by n.e.s.p.i.

https://www.high-endrolex.com/33
https://www.high-endrolex.com/33