Komvet s.r.o. - Distribuce a výroba léčiv, zdravotní kosmetiky a doplňků stravy.

zelená linka
800 158 345
úvod    |    mapa stránek    |    tisková verze
 
 

SKIN-CAP sprchový gel


Pro šupinatou pokožku 
Účinné látky: Zinc Pyrithione 1% 

Účinky: Sprchový gel je určen k denní hygieně a péči o pokožku těla s nadměrným výskytem šupin a lupů. Speciální složení s mikronizovaným zinkem má příznivý vliv na pokožku se sklonem k lupénce a ekzémům, pokožku zvláčňuje, odstraňuje nepříjemné šupiny a svědění. Chrání pokožku těla před bakteriemi a plísněmi. Používáním sprchového gelu se výrazně zlepšuje estetický vzhled pokožky. 

Složení: Sodium Laureth Sulfate, Aqua,Cocamide Dea, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoam pho-acetate, Ceramide 3, Ceramide 6, Ceramide 1, Phytosphingosine, Colesterol,Sodium Lauryl Lactylate,Carbomel, Xanthan Gum, Sucrose Cocoate, Dimethicone Copolyol, Glycol Distearate, Steareth-4, Zinc Pyrithyione, Quaternium 15. 

Doporučené dávkování: Malé množství sprchového gelu aplikujte rukou na navlhčenou pokožku. Šetrně roztírejte po pokožce těla a vytvořenou pěnu nechejte 3 - 5 minut působit. Důkladně opláchněte vodou. 

Upozornění: Před použitím důkladně protřepejte. Dbejte, aby se sprchový gel nedostal do očí. Pokud se tak stane, okamžitě oči vymyjte proudem studené vody. Uchovejte mimo dosah dětí. Spotřebuj- te do data uvedeného na obalu (exp). Uchovávejte při teplotě 15-25°C. 

Balení: Plastová láhev 400 ml

Komvet s.r.o.
 Sadová 576
 675 21 Okříšky

Telefon / fax: 568 870 263, 568 870 409 
e-mail: komvet@komvet.cz

 Pracovní doba:  Po - Čt  6.30 - 18.00
   Pá        6.30 - 14.00

edited by n.e.s.p.i.