https://www.high-endrolex.com/33
https://www.high-endrolex.com/33
Distribuce a výroba veterinárních léčiv | SKIN-CAP | Spray | Komvet s.r.o.
https://www.high-endrolex.com/33

Komvet s.r.o. - Distribuce a výroba léčiv, zdravotní kosmetiky a doplňků stravy.

zelená linka
800 158 345
úvod    |    mapa stránek    |    tisková verze
 
 

SKIN-CAP spray


Speciálně vyvinutý roztok ve formě spreje k aplikaci na pokožku s nadměrných výskytem lupů, šupin a suchých a drsných okrsků. Suchou pleť zvláčňuje, snižuje svědění, odstraňuje nepříjemné lupy a zlepšuje vzhled kůže. Sprej je vhodný na většíplochy a plošnou aplikaci.

Složení (ingredients): Isopropyl Myristate, Alcohol Denat., Isobutane, Propane, Bisabolol, Polysorbate 80, Piroctone Olamine, Butane, Tocopheryl Acetate.

Použití: Před použitím protřepat. Při aplikaci držte sprej ve vzpřímené poloze. Dostatečné jsou 2 ? 3 aplikace denně na místo pokožky vyžadující zvýšenou péči. Nastříknutí spreje po dobu 3 s přestavuje dávku přibližně 1 ml roztoku a pokryje ploch odpovídající asi dlani. Pokračujte v aplikaci ještě asi týden po obnovení přirozené struktury kůže. Na pokožku vlasové části použijte přiložený aplikátor. V případě potřeby lze celou kůru zopakovat.

Nežádoucí účinky: Velice zřídka se může objevit alergická reakce na některou složku, v tomto případě přerušte aplikaci a poraďte se s lékařem. Někdy je aplikace provázena slabším pálením, které během několika minut odezní a není důvodem k přerušení aplikace 

Upozornění: Přípravek je určen k zevní aplikaci. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou složku přípravku. Někdy je aplikace provázena slabším pálením, které během několika minut odezní a není důvodem k přerušení aplikace. Chraňte před vniknutím do očí a kontaktem se sliznicemi. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data uvedeného na obalu (exp). Uchovávejte při teplotě 15 0 - 25 0 C. Extrémně hořlavý aerosol, pod tlakem. Při přehřátí může explodovat.

Výrobce: Chemigroup France, S.A., Francie

 

Spray

Komvet s.r.o. s.r.o.
 Sadová 576
 675 21 Okříšky

Telefon: 568 870 263, 568 870 409,

Telefon: 800 158 345, Mobil: 602 748 00 

e-mail: komvet@komvet.cz

 Pracovní doba:  Po - Čt  6.30 - 17.00
   Pá        6.30 - 14.00

edited by n.e.s.p.i.

https://www.high-endrolex.com/33
https://www.high-endrolex.com/33