https://www.high-endrolex.com/33
https://www.high-endrolex.com/33
Distribuce a výroba veterinárních léčiv | Přípravky pro zdraví | SKIN-CAP | Komvet s.r.o.
https://www.high-endrolex.com/33

Komvet s.r.o. - Distribuce a výroba léčiv, zdravotní kosmetiky a doplňků stravy.

zelená linka
800 158 345
úvod    |    mapa stránek    |    tisková verze
 
 

SKIN-CAP


Skin-cap
Trápí Vás hrubá a nevzhledná kůže při lupénce, ekzémech, seboroické dematitidě?
SKIN-CAP je řešení !!!

 

Význam a fyziologie kůže
Kůže je metabolicky aktivní orgán s řadou funkcí, kterými se podílí na udržování rovnováhy vnitřního prostředí v organismu. Vrchní vrstva kůže - pokožka (epidermis) tvoří souvislou ochrannou bariéru proti nežádoucím vlivům vnějšího prostředí. Kromě toho, že chrání před traumatizací, chemickými a fyzikálními ataky (chlad, teplo, UV záření), brání ztrátám tělních tekutin a elektrolytů, napomáhá správné termoregulaci, je významným senzorickým orgánem (počitky tepla,chladu,tlaku, dotyku apod.). Kůže hraje významnou roli v syntéze vitaminu D za spolupůsobení slunečních paprsků, správná struktura kůže má pozitivní vliv na imunitní procesy a v neposlední řadě je to význam estetický, kdy především stav pokožky (epidermis) rozhoduje o vizáži jedince, jeho sebevědomí a případně o společenskému a pracovnímu zařazení. 

Mírně kyselý kožní film na povrchu(ph 6 - 7) a neporušená rohová vrstva pokožky představují hlavní ochrannou bariéru před negativními vlivy a mikrobiální infekcí. Předpokladem správné funkce pokožky je pravidelná obnova - vyzrávání povrchového dlaždicovitého epitelu, což trvá pravidelně asi 4 týdny a neustále se opakuje. 

Při některých kožních onemocněních jako jsou lupénka, seboroická dermatitida, ekzémy, mykózy, akne, atd. dochází mimo jiné hlavně k poruše rytmu obnovy pokožky, dochází až k 10 krát i více krát častější produkci rohové vrstvy a hromadění kožních šupin - vzniká Hyperkeratóza a Parakeratóza. Důsledkem je porucha funkce kůže se všemi výše zmíněnými aspekty a důsledky. Vzhledem k tomu, že některá onemocnění provází postižené několik týdnů či měsíců (ekzémy, akne) či dokonce dlouhodobě i celoživotně (lupénka, seborea) je snahou odborníků maximálně pomoci při eliminaci esteticky nepříznivého hromadění kožních šupin a lupů a návratu ke kosmeticky přijatelnému vzhledu pokožky. 

V posledním období mezi látkami a prvky s příznivým vlivem na funkci pokožky narůstají informace o nezastupitelném vlivu zinku na přirozenou regulaci tvorby a obnovy rohové vrstvy pokožky. Tento mikroelemnt je přirozenou součástí enzymatických procesů v kůži, je významným biokatalyzátorem a nepostradatelným článkem normální- fyziologické obranyschopnosti kůže i celého organismu. 

Na bázi aktivovaného zinku vyvinuli španělští odborníci při dlouholetém výzkumu a spolupráci s dermatology SKIN-CAP


SKIN-CAP je nový dermatologicko-kosmetický přípravek dostupný dostupný v 5 aplikačních formách:

SKIN-CAP
Spray Krém Šampon Sprchový gel Kapsle


SKIN-CAP je určen pro denní péči o hyperkeratózou a parakeratózou narušenou pokožku. Zmírňuje svědění, odstraňuje z povrchu kůže nepříjemné šupinaté okrsky, tlumí tvorbu lupů. Tím se rychle zlepšuje estetický vzhled pokožky. 

VÝHODY PREPARÁTU:

  • pomoc bez kortikoidů a cytostatik
  • efektivní a rychlý účinek
  • vysoká vsakovací schopnost
  • přípravek je bezbarvý a má příjemné aroma
  • možnost použití u všech věkových kategorií včetně dětí
  • žádné vedlejší účinky i při dlouhodobé aplikaci
  • ideální aplikační formy: spray, krém, šampón

MECHANISMUS ÚČINKU: účinnost preparátu SKIN-CAP je založena na působení zinku. Ten je sice přítomen v pouhé kosmetické koncentraci jako 0,2% Zn-pyrithionát, ale jeho biologická účinnost je zesílena nově vyvinutou metodou "molekulární aktivací?. Takto aktivovaný zinek rychle odstraňuje nepříjemnou hyperkeratózu a parakeratózu pokožky. Působením přípravku SKIN-CAP dochází ke stabilizaci enzymů a původních vlastností buněčných membrán v buňkách pokožky. Na zdravé kožní buňky nemá preparát žádné vedlejší účinky.

výrobce Cheminova international S.A.
Komvet s.r.o. s.r.o.
 Sadová 576
 675 21 Okříšky

Telefon: 568 870 263, 568 870 409,

Telefon: 800 158 345, Mobil: 602 748 00 

e-mail: komvet@komvet.cz

 Pracovní doba:  Po - Čt  6.30 - 17.00
   Pá        6.30 - 14.00

edited by n.e.s.p.i.

https://www.high-endrolex.com/33
https://www.high-endrolex.com/33